Uluslararası nakliyat hizmeti verebilecek bir firmaya ihtiyacınız varsa İÇTAŞ NAKLİYAT’a güvenebilirsiniz. İster Türkiye’den yurtdışına, isterseniz yurtdışından Türkiye’ye herhangi bir taşınmanın aksamadan tamamlanmasını garanti edecek deneyime sahibiz. Uluslararası taşıma konusunda yüksek kalitede itibar sağlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Bu itibarımızı sürekli olarak yüksek hizmet kalitesi sunarak kazandık. Geçmişte müşterilerimizin beklentilerini aştık ve sizin içinde aynısını yapacağız.

En titiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel bir hizmet sunuyoruz. Uzun mesafe taşınma stresinizi tamamen ortadan kaldırıyoruz. Esnek yaklaşımızla bütün zorlukların üstesinden geliyoruz.

Sizin istekleriniz doğrultusunda kapsamlı bir taşıma planı yapıyoruz. Uluslararası taşımacılıkta sigotalama ve gümrükleme konusunda uzmanlığımız ve tecrübemiz sayesinde tam güvenli ve hiçbir gecikme yaşamadan eşyalarınızı varış noktasına ulaştırıyoruz. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak Uluslararası nakliyat yaparken daha farklı ve korunaklı bir ambalajlama tercih ettiğimizden eşyalarınız hiçbir zarara uğramadan teslim edilir. Uluslararası taşımalarımızda fiyat hesaplamalarımız m3 üzerinden yapılmaktadır. Hemen bizi arayın ve ücretsiz teklifimizi alıp İÇTAŞ NAKLİYAT ile taşınmanın ayrıcalığını ve rahatlığını yaşayın.

İLGİLİ PROFESYONEL KADRO

ZAMANINDA TESLİMAT

MEMNUNİYET GARANTİLİ

Uluslararası taşıma hizmeti konusunda tüm taleplerinizi aşağıdaki form aracılığı ile ya da diğer iletişim kanallarımız üzerinden firmamıza iletebilirsiniz.