Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat uzun yıllardan beri nakliyat sektöründe yer alan firmamız, ev eşyalarınızı, ofislerinizi hem şehir içinde hem de şehirlerarasında bir noktadan diğer bir noktaya en güvenli şekilde ulaştırmaktadır. Eşyalarınızın güvenli ulaşımı için her nokta ayrıntısı ile düşünülüp, düşünülenlerin hepsi müşterilere bildirilerek sözleşme ile kayıt altına alınır. Böylece sizlere öz verdiğimiz ya da diğer bir değişle vadettiğimiz hizmetlerin dışına çıkmamamız söz konusu olur.

Firmamızdan alacağınız şehirler arası nakliyat eşya taşımacılığı hizmetini üç ayrı kısımda inceleyebilmemiz mümkündür. İlk kısım diğerlerine göre biraz daha fazla teferruat gerektiren bir kısım olmaktadır. Çünkü bu kısımda eşya toplama ambalajlama ve yükleme işlemleri yer almaktadır. Bu işlemlere ek olarak apartmanların dışına asansör kurulumu da gerekebilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat eşya taşımacılığında çalışan kadromuzdan uzman kişiler tarafından evlerinize yapılan ziyaretten sonra sizin belirlediğiniz günde nakliyat ekipleri evinize gelir. Evinizdeki eşyaların toparlanması ve ambalajlanması, A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın koruma altına alınması ambalajlama personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Burada eşyalarınızı toparlama bir araya getirme ambalajlama için hazır bulundurma gibi bir zorunluluğunuz olmadığı gibi aslında sizden istenen sadece keyfinize bakmanız ve eşyalarınızın konumlarını değiştirmemenizdir.

Çünkü evden eve nakliye işlemi, ister şehir için ister şehirlerarası olsun eşya konumlarınız yeni evinizde de aynı şekilde olacaktır. Bunun için eşyalarınızın konumları değiştirilmeden önce çalışanlarımız tarafından fotoğraflama yapılmaktadır. Konumları bu şekilde kayıt altına alınan eşyalar yeni evinize yerleştirildiğinde aynı düzeni alırlar.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat eşya taşımacılığı 'nın ikinci kısmı olarak yol ve eşya yerleştirme işlemleri vardır. Yol boyunca kaliteli bir sürüş yeteneği sergileyecek olan nakliyat şoförlerimiz, eşyalarınızı yeni evinize hasarsız bir şekilde ulaştırır. Elbette ki bunda özel nakliyat araçlarımızın da payı bulunmaktadır. Daha sonra nakliyat çalışanlarımız eşyalarınızı fotoğraflarda olduğu gibi evinize yerleştirir. Tüm ambalajlar sökülür ve eşyalarınızdan demonte edilenlerin birleştirilmesi yapılır. Eşyalarınız bu şekilde temiz ve hasarsız şekilde taşınır. Demonte ve monte işlemlerinin her birinin çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmesi, bu konuda ek bir masraf yapmanızın da önüne geçmektedir. Dolayısıyla ödeyeceğiniz nakliyat ücretinin tam karşılığı bir hizmet almış olmanız mümkün olur.