Çoğu zaman taşınması en zor olan eşyalar aynı zamanda en değerlileridir. Orjinal bir yağlıboya tablo veya heykeller benzersiz ürünlerdir.

Kendiniz veya uzman olman kişilere butür eşyaları taşıtmaya çalışarak riske atmayın. Sizinkiler gibi üst düzey eşyaları taşımada uzman bir firmayla iletişime geçin.

İÇTAŞ NAKLİYAT İstanbul’un önde gelen lüks ve özel eşya taşıma şirketidir. Alım sürecimizden, göndermeye ve yerleştirmeye kadar paketleyicilerimiz ve taşıyıcılarımız son teknoloji ve elit bir taşıma deneyimi sunar. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak değerli eşyalarınızı taşıtmanın ne kadar stresli olabileceğini biliyor ve değerli eşyalarınızı başkasının eline verme konusunda sahip olabileceğiniz tereddütleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Elit taşıyıcılarımız en hassas ürünleri paketlemek ve taşımak üzere eğitilmişlerdir. Özel ambalajlama sistemimiz ve özel araçlarımız en hassas eşyalarınızın mükemmel koşullarda taşınmasını sağlar. Bu ürünler şarap koleksiyonundan müzik aletlerine, elektronik eşya, çini, pahalı tablolardan paha biçilmez sanat eserlerine kadar çeşitlilik gösterebilir.

GÜZEL SANATLAR TAŞIMA

Sıradan bir nakliyeci sanat eserleriniz ve antikalarınız konusunda ‘dikkatli’ olacaktır. Ancak İÇTAŞ NAKLİYAT ELİT TAŞIMA HİZMETİ özel kasalar ve ambalajlar sunar ve yeri doldurulamaz ürünlerinizin değerini gerçekten anlar ve takdir eder. İÇTAŞ NAKLİYAT ELİT TAŞIMA HİZMETİ taşıyıcıları antikalar, yağlıboya tablolar ve heykeller dahil olmak üzere her türlü sanat eseri taşıma konusunda uzmandırlar.
Yağlıboya bir tablo veya heykeli taşımanın en iyi yolu o öğe için özel bir sandık oluşturmaktır. Köpük dolgulu ve uygun boyuttaki sandık öğenin hareket etmesini engeller ve taşıma sırasında çarpmalardan izole eder. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak bu hizmeti size mutlulukla sunmaktayız.

Ayrıca özel mobilyalarınızın demonte ve montajınıda ekibimizde bulunan kendi alanında uzman elemanlar sağlamaktadırlar.

İÇ HUZUR

Sıradan nakliyat şirketleri bazı değerli eşyaların ne kadar hassas olabileceğine dair hiçbir fikre sahip değillerdir. İÇTAŞ NAKLİYAT hassas eşyalarınızı düzgün bir şekilde paketleme ve taşıma için sizi endişelenme zahmetinden kurtaracak elsiksiz elit bir taşıma hizmeti sunar.

İLGİLİ PROFESYONEL KADRO

ZAMANINDA TESLİMAT

MEMNUNİYET GARANTİLİ

Sanat eseri ve antika taşıma hizmeti
konusunda tüm taleplerinizi aşağıdaki form aracılığı ile ya da diğer iletişim kanallarımız üzerinden firmamıza iletebilirsiniz.