Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıamcılığı nakliye hizmetlerinin rağbet gördüğü kadar eşya taşımacılığı işlemi de çok fazla yapılmaya başlanmıştır. Parça eşyalarınız varsa ve bunları kendiniz götüremiyorsanız bunun için en ideali parsiyel taşıma yapan firmalarla anlaşmak olacaktır. Bu firmalar eşyalarınızı evinizden alarak istediğiniz adrese teslim etmektedir.

Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma sistemi sizin taşıma yapılacak olan adres yönüne giden kamyonların araçlarına farklı müşterilerinde eşyaları eklenir. Böylelikle birden fazla müşterinin eşyası yek bir kamyon da olmuş oluyor. Bu nakliyatın daha fazla tercih edilmesinin sebebi ise daha uyguna gelmesinden kaynaklanır. Çünkü burada nakliye firmaları sizden eşyalarınız kadar ücret talep eder. Böylelikle kamyon ve yakıt parasını diğer müşterilerle paylaşmış oluyorsunuz.

Parça Eşya Taşıma Uygun Fiyatta Taşıma
Her bir müşteriden alınan eşyalar ilk olarak depolar da bekletilir. Bütün müşterilerden eşyalar toplanıp tamamlandıktan sonra mesafelere göre araçlara yüklenir ve yola çıkar. Taşıma işlemi listeye göre yapılır. Her bir eşya büyük kartonlara eklenir. İlk verilecek olan kutu mutlaka sona yerleştirilir. Böylelikle müşteriye verirken de daha kolay bir şekilde teslimi yapılır.

Parça Eşya Taşımacılığı İşlemi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Eşyalarınızın gideceği adrese göre süre de fark eder. Şehirler arasında gün fark ediyorken şehir içinde teslimatlar genellikle aynı gün yapılır. Bu nedenle şehir içi veya şehir dışı gönderimlerinizin bilgisini mutlaka daha önceden verin. Parça eşya taşımacılığı işlemine göre nakliyat firmaları sizler için fiyat tarifesi oluşturur.