Hakkımızda

İçtaş Nakliyat

İÇTAŞ NAKLİYAT’ın neden İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde 1 numaralı taşınma şirketi olduğunu keşfedin. Yeni bir eve taşınmak hayatınızın en önemli olaylarından biridir. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak bunu biliyor ve daha bir koliyi bile açmadan kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz. İÇTAŞ NAKLİYAT taşınmanın en güzel yoludur. Taşınma gününün ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz (ama öyle olması gerekmiyor). Çalışanlarımızın herbiri kendi alanında son derece eğitimli, tecrübeli ve tek amaçları müşterilerimizin memnuniyetidir. Nakliye elemanlarımızdan şöförlerimize, operasyon ekibimize ve satış kadromuza kadar nakliyat ve depolama işinde en iyi ekibe sahibiz. Yılların deneyimi ile size ve ailenize özel kişiselleştirilmiş hizmetimizin yaratacağı farkı deneyimleyin.

evden eve nakliyat

İçtaş Evden Eve Nakliyat

İÇTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT olarak zamanınıza saygı duyuyoruz. Nakliye elemanlarımız size söylediğimiz zamanda gelirler ve tam zamanında işi bitirirler. Yani Çarşamba 9.00 da evinizde yada ofisinizde taşımaya hazır olacağımızı söylersek, o zaman orada hazır olacağımıza emin olabilirsiniz. Ekibimiz kendilerine nasıl davranılmasını bekliyorlarsa siz sayın müşterilerimize de aynı şekilde hizmet vermektedirler. Eğer hizmetimizden memnun olmazsanız bizlere bunu nedenleri ile anlatmanızı arzu etmekteyiz. Çünkü bu sonraki hizmet için bizi daha ttiiz çalışmaya geliştirmeye yaramaktadır.

MEMNUNİYET GARANTİLİ
İÇTAŞ NAKLİYAT İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak her taşımada memnuniyetinizi garanti ediyor ve bunu yazılı hale getiriyoruz. İÇTAŞ NAKLİYAT ile taşınmak size çözülmemiş herhangi bir sorun bırakmayacaktır. Müşteri Hizmetleri Departmanımız varlığıyla siz tamamen memnun kalana kadar sizinle 7/24 ilgilenir ve size her konuda yardımcı olur.

İçtaş Nakliyat Depolama

Asansör ile taşıma işlemlerimiz modern çağın gerektirdiği bir uygulamadır ve evden eve nakliyat fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır. Bu sayede eşyalarınız dar merdivenlerde zarar görmeyecektir. Ayrıca hem apartman duvarlarının çizilmesi, hem de eşyalarınızın zarar görmesi engellenmiş olacaktır. Bunun yanı sıra nakliye çalışanlarının daha az emek vermesi neticesinde ücrette de farklılıklar arz edilecektir. Asansörlü taşımanın yanı sıra normal apartman asansörleri ile ilgili de detaylara yer vermek gerekmektedir. Öncelikle taşıma günü öncesi apartman görevlisi veya kapıcı ile apartmanın asansörleri kontrol edilmelidir. Eğer asansörlerde herhangi bir çizik ve yıpranma varsa şirket elemanlarımız taşıma işlemine başlamadan tespit edilmelidir. Aksi halde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Bunun yanı sıra asansörün yük taşımaya uygun olup olmadığı da önemli bir sorudur. Bizler asansör ile eşya taşınmaya uygunsa, asansörün zarar görmemesi için içerisine özel straforlar ile çevreleme yaparak çizilip hasar görmesini engellemekteyiz.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Bilindiği üzere fiyat tarifesi standart olmamaktadır. Çünkü her evin e eşyanın fiyatı şartlara göre değişecektir. Öncelikle evin büyüklüğü ve eşyaların çokluğu fiyatı oldukça etkileyecektir. Bu nedenle de mutlaka bu çalışmaların ekspertiz hizmeti ile önceden belirlenmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra iki adres arası kilometrenin de hesaplanması büyük bir önem taşıyacaktır. Kilometre başına evden eve taşıma fiyatları değişiklik göstermektedir.