İÇTAŞ NAKLİYAT’ın neden İstanbul’daki 1 numaralı taşınma şirketi olduğunu keşfedin.
Yeni bir eve taşınmak hayatınızın en önemli olaylarından biridir. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak bunu biliyor ve daha bir koliyi bile açmadan kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.


İLGİLİ PROFESYONEL KADRO

İÇTAŞ NAKLİYAT taşınmanın en güzel yoludur.Taşınma gününün ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz (ama öyle olması gerekmiyor). Çalışanlarımızın herbiri kendi alanında son derece eğitimli,tecrübeli ve tek amaçları müşterilerimizin memnuniyetidir. Nakliye elemanlarımızdan şöförlerimize, operasyon ekibimize ve satış kadromuza kadar nakliyat ve depolama işinde en iyi ekibe sahibiz. Yılların deneyimi ile size ve ailenize özel kişiselleştirilmiş hizmetimizin yaratacağı farkı deneyimleyin.


ZAMANINDA TESLİMAT

İÇTAŞ NAKLİYAT olarak zamanınıza saygı duyuyoruz.Nakliye elemanlarımız size söylediğimiz zamanda gelirler ve tam zamanında işi bitirirler. Yani Çarşamba 9.00 da evinizde yada ofisinizde taşımaya hazır olacağımızı söylersek, o zaman orada hazır olacağımıza emin olabilirsiniz. Ekibimiz kendilerine nasıl davranılmasını bekliyorlarsa siz sayın müşterilemize de aynı şekilde hizmet vermektedirler.Eğer hizmetimizden memnun olmazsanız …. Aşağıyı okuyun …


MEMNUNİYET GARANTİLİ

İÇTAŞ NAKLİYAT olarak her taşımada memnuniyetinizi garanti ediyor ve bunu yazılı hale getiriyoruz. İÇTAŞ NAKLİYAT ile taşınmak size çözülmemiş herhangi bir sorun bırakmayacaktır. Müşteri Hizmetleri Departmanımız varlığıyla siz tamamen memnun kalana kadar sizinle 7/24 ilgilenir ve size her konuda yardımcı olur.

 

İçtaş Nakliyat 1993 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana evden eve nakliyat hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmaktadır. yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle sektörün parlayan yıldızı olmayı başaran İçtaş Nakliyat sunduğu bütün taşımacılık hizmetlerinde eşyaların tamamını özel taşımacılık sigortası kapsamına almaktadır. Diğer firmaların aksine kendi kalifiye elemanlarını yetiştiren İçtaş Nakliyat nakliye işlemi esnasında hata payını minimize etmek adına çalışanlarına periyodik eğitimler vermektedir.

İçtaş Nakliyat kurulduğu günden bu yana sektörde kendi kalite standartlarını oluşturarak nakliye sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır. Yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle müşterilerini her daim el üstünde tutmuş ve ticaretten dostluğa uzanan bu yolda sayısız dost edinmiştir.

İçtaş Nakliyat araç filosunu sürekli güncel tutmakta ve her geçen gün geliştirmektedir. Taşımacılık çözümlerinde kullandığı araçların tamamı kapalı çelik kasa olup , taşımacılık işlemi için gerekli maksimum donanıma sahiptir. Taşımacılık hizmetlerini her biri alanıyla ilgili branş eğitimini başarıyla tamamlamış olan kişilerden oluşan bir ekiple sunan İçtaş Nakliyat kelimenin tam manasıyla profesyonel taşımacılık çözümleri sunmaktadır.

Taşıma esnasında doğabilecek her türlü hasarı kapsayan özel taşımacılık sigortası kullanılmakta ve taşınan eşyalar tamamen güvence altına alınmaktadır.

Vizyonumuz
İçtaş Nakliyat olarak; kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, güçlü bir yapı ile hizmet sunmayı amaçladık.

Taahhüt edilen her işte, kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti veren en güçlü, en başarılı ve en güvenilir çalışma sistemine sahip biri olmak, yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.

Hedefimiz, hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda sürdürmektir.

Misyonumuz
Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen ekibimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.

Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve yatırımcılarımıza yenilikçi çözümler sunarak, kalite ve standartlarda optimum maliyetlerle maksimum değerli projeler geliştirmek, çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmak ve sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci geliştirerek toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

Yönetim Politikamız
Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak.