İÇTAŞ NAKLİYAT depolama hizmeti hayatınızdaki eşyaların güvende olduğunu bilmenin rahatlığını sağlar.

İÇTAŞ NAKLİYAT DEPOLAMA

İÇTAŞ NAKLİYAT’ta taşıma ve depolamanın birlikte yürütülmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle ne kadar büyük veya küçük olsun tüm ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir depolama hizmeti sunuyoruz.
Yeni eviniz hazır olmadan taşınmanız gerekebilir. Ya da gerçekten ihtiyacınız olandan daha fazla mobilyanız vardır. Ya da büyükannenizin antika piyanosunu ve oturma odası takımını saklamak isteyebilirsiniz. Neyi saklamak istediğinizin bir önemi yok. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak evinize taşıdığımız eşyalarınıza uyguladığımız özeni depoladığımız eşyalarınıza da aynı şekilde uygulamaktayız. Özel depolama tesisimiz yeni evinizin dışında mükemmel bir ikinci evinizdir.

İÇTAŞ NAKLİYAT Depolama Uzmanları – eşyalarınıza sizin kadar özen gösterir.

Son teknoloji depolama tesisimiz birkaç kutudan, en değerli eşyalarınıza ve antikalarınıza kadar hertürlü eşyayı depolamak üzere tasarlanmıştır. Ekibimiz her koliyi ve eşyayı katoglayacak ve etiketleyecektir, böylece siz hazır olduğunuzda bütün eşyalarınızda hazır olacaktır. Tüm eşyalarınız depolanacağı için ekstra malzeme ile özenle ambalajlanır ve korunur, herhangi bir olası hasardann uzak olarak saklanır. Bir taşınma öncesinde ve sonrasında eşyalarınızı nerede saklayacağınız konusunda endişelenmeyi bırakın ve İÇTAŞ NAKLİYAT’ın herşeyi sizin için halletmesine izin verin. İstanbul’un önde gelen Nakliyat ve Depolama şirketi olarak eşyalarınızı güvende tutacağımıza söz veriyoruz. Depolama tesisimiz iklim kontrollü olup 24 saat güvenlik mevcuttur ve sadece kendi personelimizin girmesine izin verilir.

TİCARİ DEPOLAMA

İÇTAŞ NAKLİYAT işletmeler için varlıklarının ve evraklarının uzun vadeli depolanmasına ve saklanmasına yardımcı olur. Kullanmadığınız iş istasyonlarını alıp siz onlarla birşey yapmaya karar verene kadar sizin için güvenle saklayacağız.

UYGUN FİYATLAMA

Depolama tesisimiz çok ekonomiktir, çünkü gerçekten kullandığınız alan için ödeme yaparsınız. Eşyanızı geri almanız gerektiğinde süreç hızlı ve sorunsuz olarak işler

NEDEN İÇTAŞ DEPOLAMA

  • Depolama fiyatımız sadece eşyanızın kapladığı alana göre verildiğinden emsallerine göre çok uygundur.

  • Eşyalarınızı siz teslim alana kadar güvenli bir şekilde saklayacağız.

  • Eşyalarınızı geri istediğinizde seçtiğiniz yere teslim edeceğiz.

  • Depolama tesisimiz 4-5-6. katlarda 1000 er m2 lik alanlardan oluşmaktadır. İklim kontrollü ve 24 saat güvenlik ve kamera sistemine sahiptir. Düzenli ilaçlama yapılmakta ve yalnızca kendi personelimizin girmesine izin verilmektedir.

  • Mobilya ve büyük eşyalarınızı korumak için dolgu ve ekstra özel ambalajlama yapmaktayız.

  • Eşyalarınızı eksiksiz listeliyoruz, geri almanız gerektiğinde envanterimizden karşılıklı kontrol edip mutabakat sağlıyoruz.

İLGİLİ PROFESYONEL KADRO

ZAMANINDA TESLİMAT

MEMNUNİYET GARANTİLİ

Depolama hizmeti konusunda tüm taleplerinizi aşağıdaki form aracılığı ile ya da diğer iletişim kanallarımız üzerinden firmamıza iletebilirsiniz.