Covid19

Covid19

Covid19 salgınıyla mücadeleye devam ederken , düzenlemelerin sürekli gelişip değiştiği bu dönemde sizi bilgilendirmemiz bizim için önemlidir. Bu süreç zarfında bir numaralı önceliğimiz çalışanlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin güvenliğidir ve size güvenli bir şekilde hizmet sunmaya devam edebilmemiz için politikalarımızda değişiklik yapmaya devam ederken sabrınız için teşekkür ederiz.

Şuanda hergün işe gelen ve aynı düzeyde müşteri hizmeti sunan nakliyecilerimize, ustalarımıza ve şöförlerimize teşekkür etmek isteriz. Bu belirsizlikte pozitif kalarak İÇTAŞ NAKLİYAT’ı başarıya götüren muhteşem çalışanlarımıza çok teşekkür ederiz.

Çalışmaya decam edecek olsakta, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin Covid19 a karşı güvende olmasını sağlamak için her türlü önlemi almaya devam ediyoruz. Hepimiz bu işte birlikteyiz ve bu sorununda üstesinden geleceğiz.

İÇTAŞ NAKLİYAT olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en üst sırada gelmektedir. Bu yüzden sizin ve çalışanlarımızın güvenliği adına bir grup tedbir aldık ve hergün gelişmelere göre tedbirlerimizi güncellemekteyiz. Her sabah bütün ekibimize Covid19 için açıklama yapılır, bilgi verilir ve uymaları gereken kurallar tekrar hatırlatılır. Buna ek olarak ekibimizdeki her elemanın ateşi her sabah düzenli olarak ölçülür.

Covid19

Sizi ve Çalışanlarımızı güvenli tutmak için neler yapıyoruz

  • Biraraya getirilmiş ortamlardan kaçınmak için mümkün olduğunca birbirimizden mesafeyi korumak için iş gücümüzü üç konuma bölerek bir sosyal mesafe stratejisi uyguladık. Gerekli olmayan çalışanlar evden çalışmayı sürdürmektedirler.

  • Kamyonlarımızı ve ofislerimizi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez dezenfekte ederek gelişmiş temizlik protokolleri uygulamaktayız.

  • Tek kullanımlık malzeme ile hizmet vermekteyiz.

  • Çalışanlarımızın ateşleri günlük olarak her sabah ölçülmektedir.

  • Taşıyıcılara ve ekip başlarına hergün COVİD19 güncellemeleri hakkında bilgi vermekteyiz.

  • Evlere gelen nakliyeciler ve eksperler el dezenfektanları, maske, eldiven, galoş ve dezenfektan mendil kullanmaktadırlar.

  • İsteyen müşterilerimize fotoğraf ve video ile fiyat verme hizmeti sunmaktayız.

  • Sadece çalışanlarımıza değil siz değerli müşterilerimize de her taşınmada maske takma zorunluluğu getiriyoruz.

Covid19

GÜNCEL Covid19 HABER GÜNCELLEMELERİ

Covid19 hakkında bilgilendirme amaçlı aşağıdaki linklerimize tıklayabilir ve güncel bilgiler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞI COVİD19 SAYFASI

DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜRÜ(WHO) COVİD19 SAYFASI

Evden Eve Nakliyat İstanbul