Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmetini modern nakliye hizmeti ile sunan firmamız biliyor ki taşıma sonrası insanlar hasarlanan eşyaları için gerçekten çok üzülürler. Önceleri her taşınma sonrası en az bir iki eşyasını feda etmek zorunda kalanlar taşıma konusunda artık bir güvensizlik ve eziyet hissederler. Ancak günümüzde uygulanan teknolojik taşıma yöntemleri ile tüm eşyalar sigortalanır ve olası hasarları firma telafi eder. Özellikle dar ve taşımanın zor olduğu yerlerde eşyaları çizilmesi ve hasar görmesi kaçınılmaz olur.

asansörlü taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşımacılık nedir? Sorusunun tanımı da tam anlamıyla burada cevap buluyor. Bu tür durumlarda eşyaların zarar görmemesi için farklı bir bölümden farklı bir sistemle yapılan taşımacılık yöntemidir diyebiliriz. Yaklaşık 18 kata ve daha yüksek katlara ulaşabilmek için uygulanan sisteme asansör evden eve taşıma nakliye bu aşamada kullanılan teknik ekipmanlara da raylı ve asansörlü nakliyat sistemleri denilir.

Asansörlü Evden Eve Taşıma Olanakları : Site ve yüksek blok tarzı yapılar günümüzde insanların en çok tercih ettikleri yaşam alanları olmuştur. Binalarda asansör taşınma esnasında kapatıldığı için taşıma bu yükseklikte insan gücüyle yapılamayacak kadar imkânsız hale gelmiştir. Durum böyle olunca çözüm üretmek de nakliye sektörüne kalmıştır. Bu anlamda üretilen çözüm hem konforlu hem güvenli olmalıdır diyerek yapılan çalışmalarda olumlu sonuç vermiş ve asansörlü taşımacılık nakliyat firmaları tarafından uygulanan en doğru ve en güvenilir taşıma sistemi olmuştur.

Asansörlü Taşıma Şirketleri

Ofis taşımacılığı için de asansörlü nakliyat taşıma sistemleri uygulanabilir. Ofisin konumu, mekânın yüksekliği veya binanın girişinin taşımaya uygun olmaması durumlarında asansör taşıma sistemleri uygulanabilir. Dosyaların ofis malzeme ve makinelerinin paketlenip düzenli ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Öncelikle bu tür taşımalarda kullanılacak araç, raylı sistemlere duyulan ihtiyaca göre teknik sistemin hazırlanması ve işlemi yapacak personelin profesyonelliği de çok önemlidir. Tüm prosedürün sorunsuz işlemesi ve taşınmanın en hızlı şekilde yapılması için ön çalışma veya inceleme yapılır. Bu inceleme sonrasında hazırlanan planla taşınma günü müşterinin belirttiği gün ve saatte adreste hazır bulunup aynı anda taşıma ve paketleme işlemelerine başlanır.