Araçlarımız

araçlarımız

araçlarımız

araçlarımız

araçlarımız

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

İÇTAŞ NAKLİYAT olarak İstanbul evden eve nakliyat sektöründe önde gelen ve en beğenilen firmalardan biri olmamızın bir nedenide bütün araçlarımızın kendi özmal taşıtlarımız olmasıdır. Hiçbir evden eve nakliyat hizmetimizde asla başka firmaların araçlarını kullanmamaktayız. Elemanlarımız ve şöförlerimizde sadece kendi personelimizdir, yine aynı şekilde dışarıdan eleman kullanmamktayız. Araçlarımız ın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve filomuz her geçen gün büyümektedir.

Evden eve nakliyat

 

Evden eve nakliyat sektörü rekabetin çok olduğu bir sektör olduğundan maalesef birçok kaçak firma ile karşılaşmaktasınız. Firmamız evden eve nakliyat yapabilmek için mecburi olan K3 belgesine sahiptir. Sizi taşıyacak kamyonun ruhsat bilgilerini mutlaka inceleyin ve kamyon üzerindeki firma ismiyle ruhsattaki ismin örtüşüp örtüşmediğini kontrol edin. Aksi taktirde yetkisiz bir firmaya taşıma yaptıracağınızda hem eşyalarınızı tehlikeye atarsınız hemde kayıtsız bir firmanın vergisiz kazanç sağlamasına yardım etmiş olursunuz.

Araç filomuzda değişik ihtiyaçlarınıza cevap verecek her boydan aracımız mevcuttur. Kamyonetlerimiz, uzaun kasa kamyonlarımız ve Uluslararası nakliyatta kullandığımız tırlarımızla çok geniş bir araç filosuna sahibiz. İster stüdyo bir daireyi taşıyın, ister kamyon giremeyecek daracık bir sokaktaki evinizi taşıyın, isterseniz kocaman köşkünüzü yada yalınızı taşıyın, biz her çeşit aracımızla sizin taşınma işleminizi emin olun sorunsuz halledeceğiz. Taşınmanın hiçte gözünüzde büyüttüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz ve yeni evinizin keyfini süreceksiniz.

İÇTAŞ NAKLİYAT asla bir taşeron firma değildir ve bütün taşımalarımız kendi özmal araçlarımızla yapılmaktadır. İÇTAŞ NAKLİYAT sizi eski evinizden yeni evinize taşıyacak profesyonel bir evden eve nakliyat şirketidir. Bir müşteri olarak sizinle iletişim kuracak kişiler sadece İÇTAŞ NAKLİYAT çalışanlarıdır.

Taşınam sırasında dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ; kişisel finansal bilgiler, araba anahtarları, sigorta poliçeleri, nakit para, reçeteli ilaçlar, ruhsatlar, kimlik belgeleri, pasaportlar, değerli mücevherler, takılar gibi önemli eşyaları kendiniz paketlemenizi ve yanınızda özel olarak taşımanızı öneririz. Bunları yanınızda götürebilir veya bir aile üyeniz yada arkadaşınızda size yardım etmesini isteyebilir siniz. Taşıma öncesinde gerekli uyarılarımız mutlaka yapılacaktır. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizin için çok önemlidir.

Evden Eve Nakliyat İstanbul

İçtaş Nakliyat